Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 345 w ZSP nr 2

Udział w konkursach

KONKURSY 2019-2020

Adam i Maja z grupy "Marynarzy" wykonali prace na konkurs "Poezja Danuty Wawiłow w oczach dziecka". Powstały ilustracje do wierszy "Złoty paw" i "Rupaki". Czekamy na wyniki.

KONKURSY 2018-2019

Konkurs "Dziecięcy przewodnik po Polsce" organizowany przez nasze przedszkole (szczegóły w linku - kliknij tytuł)

Nagrody za udział w przedszkolnym konkursie literackim "Przedszkole - drugi dom"

dla Melanii z grupy "Marynarzy" i Ali Cz. z grupy "Biedronek"

"Sensozwierzaki" - konkurs plastyczny organizowany przez Przedszkole Specjalne nr 213 w Warszawie

"Świat jest kolorowy" - konkurs plastyczny organizowany przez Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi  nr 86 w Warszawie

"Warszawa oczami dziecka" - konkurs plastyczny organizowany przez oddziały przedszkolne Szkoły Podstawowej nr 357 w Warszawie

KONKURSY 2017-2018

Mamy I miejsce

Bierzemy udział w Wojewódzkim Konkursie o tematyce ekologicznej.

Tematyka X edycji Konkursu nawiązuje do problemów związanych z jakością powietrza atmosferycznego i jego wpływu na zdrowie i życie mieszkańców Mazowsza. Prace konkursowe powinny nawiązywać do tematu Konkursu, uwzględniając problemy ekologiczne  związane z zanieczyszczeniem powietrza, promowanie działań podejmowanych na rzecz ochrony powietrza oraz podniesienie świadomości u dzieci jakie zagrożenie powoduje smog.

Pracę konkursową przygotowali: Maciek, Wojtek i Jasiek z grupy "Biedronek".

Bierzemy udział w dzielnicowym konkursie poetyckim "Zima nie taka zła". Do konkursu zgłoszony zostały wiersze Matyldy i Bereniki z grupy "Rybek" oraz Abigail i Malwiny z grupy "Sówek". Na wynki czekamy do 26 lutego.

KONKURSY 2016-2017

Międzyprzedszkolny konkurs plastyczny "Chcę być zdrowy"

MIGAWKA - konkurs mulitmedialny dla nauczycieli przedszkola pracujących w oddziałach integracyjnych na terenie miasta st. Warszawy

.